Share

نقش سقف های متحرک ، آبنما ، دیوار سبز، فلاور باکس و نور پردازی در افزایش کیفیت زندگی

نقش سقف های متحرک ، آبنما ، دیوار سبز، فلاور باکس و نور پردازی در افزایش کیفیت زندگی

[Total: 0    Average: 0/5]

با زندگی شهر نشینی امروز شاهد تضاد آشکار میان کیفیت و کمیت هستیم . با کوچکتر شدن فضا ها کیفیت ها نیز کاهش یافته است. حال باید به این موضوع اندیشید که آیا می توان فضایی کوچک را آنچنان کیفیت بخشید تا مقیاس آن به نظر افراد نرسد بلکه با حضور در فضا حسی از آرامش را تجربه کنند؟

سقف های پارچه ای متحرک به دلیل طول عمر بالا ، سبکی سازه و برقی و ریموتی بودن در پاسیو ها و حیاط خلوت ها مورد استفاده قرار می گیرند و فضاهای مناسبی برای چیدمان گل و گیاه ،طراحی های دکوراتیو داخلی و حس نوشیدن یک فنجان چای در محیط نیمه باز و دلنشین ایجاد می کند.

سقف های متحرک با هدایت اب به آبراه ، محیطی آب بند را به ارمغان می آورد. شیشه های متحرک فضای باز شما را به محیطی چهارفصل تبدیل می کند. آبنما و وجود سبزینگی ، حس حضور در یک باغ را تداعی می کند و می توان از شیدد ها برای کنترل نور خورشید بهره گرفت.

پکیج کامل سقف متحرک ، شیشه های متحرک ، آبنما، اجرای نیمکت های چوبی و همینطور دیوار سبز و اجرای فلاور باکس های نور پردازی شده هدیه ای است از طرف گروه فنی مهندسی عرش فراز به کاربران گرامی و این پکیج برای اولین بار در ایران توسط این گروه ، ارائه گردیده است.انجام پروژه توسط یک مجموعه ی واحد سبب می گردد که نتیجه منسجم و مطلوب کارفرما حاصل گردد که هدف گروه فنی مهندسی عرش فراز می باشد.

گرد آورنده : گروه فنی مهندسی عرش فراز

Share post:

Leave A Comment

Your email is safe with us.