Share

نحوه استفاده از گیاه در بالکن های کوچک

نحوه استفاده از گیاه در بالکن های کوچک

[Total: 0    Average: 0/5]

اگر شما هم  بدنبال فضای بیشتر در بالکن منزلتان هستید، بدانید که میلیون ها نفر در شهرهای بزرگ مانند شما فکر میکنند و اغلب با همین قبیل دغدغه ها سر و کار دارند اما بدانید که با کمی خلاقیت میتوان برای مشکل بالکن های کوچک هم راه حل های جالب کشف کرد، فراموش نکنید که شما بالکنی دارید که کوچکتر از آن است که بشود از آن لذت برد اما اگر تسلیم آن شوید مانند سایر افراد دور تا دور جهان از یک نو آوری بسیار جالب محروم شده اید، اگر با متخصصان عرش فراز موافق هستید ،ادامه ی این مطلب کمک بزرگی به شما خواهد کرد.

برای نشاط بخشیدن به یک خانه با بالکن کوچک و یا حتی فضایی جمع و جور در طبقه دوم یک خانه ویلایی اولین راهکاری که به ذهن خطور میکند استفاده از گل و گیاه است اما چیزی که سبب شاخص شدن هرچه بیشتر می شود نحوه چیدمان و استفاده صحیح از گیاهان در کنار یکدیگر است.

یکی از کلیدهای ساخت محیط جذاب این است که گلدان های داخل بالکن تان را کمی از زمین بالاتر قرار دهید در اینصورت شما بستر اولیه ای فراهم کردید که لذت بیشتری از فضای بالکن برده و وقت بیشتری را در آن صرف کنید. گیاهان نه تنها برای شما فضای خلوت می سازند بلکه سبب می شوند که شما حس کنید که در فضایی رنگی تر و عمیق تر حضور دارید.

درحقیقت شادابی از کف تا سقف بالکن شما در حرکت است. در این مرحله از زمین تاارتفاع میز تاشو ، از گیاهان سبز برروی پایه های گلدان استفاده می کنیم ، تا حس بودن در یک باغ بی انتها را به ما القا کند. گاهی اوقات انتخاب دقیق نوع گیاهان تفاوت بسیار زیادی ایجاد میکند.در نمونه ی طراحی مراکشی میبینیم که چطور یک درخت پرتقال زینتی ، یک دیوار سنگی را به یک بوم نقاشی بدل کرده است. .

در تصویر  میبینید که چطور قرار دادن گیاهان شاداب در پشت پنجره یا محیط بیرونی، می تواند حس لذت بخشی از داخل ایجاد کند.

بیاد داشته باشید که حتی جزئیات کوچک هم حائز اهمیت هستند.از نداشتن گل های زینتی در گلدان ها ناراحت نباشید همانطور که در تصویر زیر می بینید که چطور انتخاب صحیح گیاهان در کنار هم و تزیین خلاقانه ی آنها با صدف های دریایی جلوه ی ویژه ای به فضای مورد نظر شما می بخشد و فضا را عمیق تر نشان می دهد، و مشاهده می کنید که حتی در تک رنگ بودن آنها هم قدرتی نهفته است . این بالکن کوچک ،همنشینی با رنگ قرمز را جشن گرفته است.

Share post:

Leave A Comment

Your email is safe with us.