Share

طراحی دکوراسیون خانه با بهره گیری از کاشی های شیشه ای

طراحی دکوراسیون خانه با بهره گیری از کاشی های شیشه ای

[Total: 1    Average: 5/5]

اگر تا به حال به فکر تغییر کاشی های حمام یا آشپزخانه افتاده باشید، به احتمال زیاد نام کاشی های شیشه ای به گوشتان آشنا است.
کاشی های شیشه ای محصولات جدیدی در زمینه طراحی داخلی و زیباسازی محیط می باشند که جلوه فوق العاده زیبایی به محیط زندگی شما می بخشند. این کاشی ها دارای رنگ های مختلفی هستند و هر الگو دارای انواع مختلفی از پالت های رنگی است که بسیار جالب توجه و منحصر به فرد هستند. این کاشی ها بسیار با دوام هستند و می تواند هر سطح داخلی یا خارجی، از جمله دیوارهای استخر و کفپوش تجاری مورد استفاده قرا بگیرند.

کاشی های شیشه ای به شکل کلی با استفاده از پودر شیشه تهیه شده و سپس به قطعات کوچکی تقسیم شده و به یک کوره منتقل می شوند و بعد از ترکیب شدن و خنک شدن به صورت کاشی های شیشه ای موجود وارد بازار می شوند.

کاشی های شیشه ای و استفاده از آن ها به عنوان دیوارپوش

از کاشی های شیشه ای بیشتر به عنوان دیوارپوش استفاده می شود و بنابراین امکان شکستن در این کاشی ها کمتر است. شما می توانید از این نوع کاشی ها به عنوان دیوارپوش در حمام، سرویس بهداشتی یا آشپزخانه استفاده کنید.
طراحی محصر به فرد و فوق العاده زیبای کاشی های شیشه ای ظاهری جذاب تر و مدرن تر به خانه شما می دهد.
برخی از این کاشی ها از شیشه های بازیافتی درست می شوند و بنابراین به دلیل بازیافتی بودن، دوباره وارد چرخه بازیافت شده و این خود می تواند انتخاب هوشمندانه ای به حساب بیاید.

مزایای کاشی های شیشه ای:

این کاشی ها دارای مزایای بسیاری می باشند، از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– بسیار با دوام و مقاوم هستند و امکان شکسته شده آن ها بسیار کم است.

– زیبا و جذاب هستند و با رنگ بندی های بسیار زیبایی که دارند می توانند ظاهر مدرن تر و زیباتری به محل زندگی شما بدهند.

– یکی دیگر از مزایای کاشی های شیشه ای این است که آنها می توانند با متریال های دیگری مانند کاشی های هلندی، گرانیت، چوب، پلاستیک و سنگ مرمر ترکیب شوند.

– قابل شستشو هستند و می توان به راحتی و بدون تغییر در رنگ و طرح، آن ها را شست.

– در ابعاد، رنگ ها و طرح های مختلفی دیده می شوند که این موضوع می تواند در طراحی داخلی اهمیت بسیاری داشته باشد و می توان آن ها را تقریبا با همه رنگ های موجود در خانه ست کرد.

– امکان طراحی های متنوع و زیادی با استفاده از کاشی های شیشه ای وجود دارد. شما می توانید کاشی های شیشه ای را در هر کجا که می خواهید استفاده کنید: در حمام، آشپزخانه یا حتی اتاق خواب. می توانید از آن ها به صورت کامل یا به صورت تک تک و برای ایجاد یک طرح کلی استفاده کنید.

در نهایت همانطور که گفته شد، کاشی های زیبا بسیار زیبا و منحصر به فرد هستند و این ویژگی در دیگر کاشی ها دیده نمی شود. بنابراین این نوع کاشی ها می توانند به عنوان انتخاب اول برای افراد خوش سلیقه و کسانی که زیبایی خانه خود اهمیت می دهند محسوب می شود.

Share post:

Leave A Comment

Your email is safe with us.