Share

امکانات استفاده از سقف جمع شونده

امکانات استفاده از سقف جمع شونده

[Total: 0    Average: 0/5]

سقف های جمع شوندهه موثر ترین و راحت ترین نوع سقف ها می باشند زیرا همانطور که از نامشان پیداست این امکان را فراهم میکنند تا هر زمانی که نیاز است  جمع شوند و  هم چنین هر زمانی که نیاز است گسترش یابند.

در این مقاله به معرفی امکانات منحصرد به فرد این سقف ها می پردازیم.

 زیبایی :این سقف ها زیبایی منحصر به فردی دارند به طوری که  هم در صورت جمع شدن و هم در چه سقف را پوشش داده باشند وچه جمع شده باشند تفاوتی ندارد زیرا در هر دو صورت سبب زیبایی و جذابیت فضایی که مورد استفاده هستند می شوند.

کاربری آسان : سقف متحرک این امکان را فراهم میکند که به راحتی سقف حیاط خلوت و یا پاسیو ی خانه تان را کنار بزنید و  هم چنین هر زمانی که بخواهید می توانید با یک ریموت فضایی سر پوشیده برای خود ایجاد کنید .

خصوصی سازی :می توانید در یک روز تابستانی که آفتاب مستقیم است به راحتی سقف متحرک خودرا باز کنید و از نشستن در فضای باز خانه تان لذت ببرید. و هم چنین درمواقعی که میخواهید دور از چشم های کنجکاو در حیاط خلوت خود استراحت کنید این سقف های منحصر به فرد این امکان را برای شما فراهم میکند.

 محافظ بودن :  با به کار گیری سقف  جمع شو شما می توانید سقف را روی مبلمان موجود در محوطه باز خانه خود بگسترانید و مبلمان خود را در مقابل اشعه های مضر خورشید محافظت کنید. و هم چنین با سیستم خودکاری که این سقف های جمع شونده دارا هستند  برای افرادی که در حیاط خلوتشان گل و گیاهان کاشته شده است این امکان را فراهم میکند که هر زمانی که بخواهند نور خورشید را به فضای خود بیاورند و گل و گیاهان خود را پرورش دهند.

هوشمند بودن : این سقف ها علاوه بر اینکه خود به صورت اتوماتیک کار میکنند و با ریموت قابل کنترل اند این قابلیت را دارند که به سیستم هوشمند سازی کل ساختمان وصل شوند و همه قابلیت های سازه هوشمند را نیز دارا باشند. برای مثال توسط گوشی همراه از راه دور باز و بسته شوند.

Share post:

Leave A Comment

Your email is safe with us.