Share

روف گاردن

۰۱

روف گاردن ، اصول طراحی برای بام سبز

زندگیماشینی و زندگی در خانه های نسبتا کوچک باعث شده تا از طبیعت کمی دور شویم. روف گاردن یکی از ایده های نوین برای هم نشینی با طبیعت است. در طراحی روف گاردن باید از شرکت طراحی روف گاردن مشورت و استفاده کرد. زیرا در قسمت پشت بام منزل و آپارتمان فضای کمتری نسبت به حیاط و وروردی ساختمان وجود دارد. این فضای پشت بام باید جزئیات اجرایی روف گاردن را در خود بگنجاند. متریال استفاده از روف گاردن، خود دارای شرایط خاصی است که اگر بهینه شده مورد بررسی قرار نگیرد باعث از بین رفتن منابع مالی و متریال و هم چنین کاهش فضای باقی مانده در قسمت پشت بام میشود.

۰۲

به روف گاردن عرش فراز خوش آمدید

ساخت روف گاردن می تواند با سه روش انجام شود: روش اول این است که یک باغ را بر روی تراس بسازیم، دوم، ساخت گلدانهای زیاد برای رشد گیاهان، به صورت دائمی که از بتن یا چوبی است. روش سوم و آخر این است که کل سقف یا بخش انتخابی خود را، یک زمین گیاهی مانند یک باغ منظم، بسازیم.

ساخت روف گاردن در پشت بام ساختمان معمولا با سیستم سقف اینورتی که در مقایسه با سیستم معمولی ضد آب است و در بالای لایه عایق گذاشته می شود، ساخته می شود. در این صورت عایق بندی تحت عایق حرارتی قرار می گیرد. به این ترتیب، روف گاردن از آسیب های مکانیکی و در برابر تاثیر مستقیم عوامل خارجی (دما، اشعه ماوراء بنفش، نیروهای ساکشن باد و غیره) محافظت می کند. علاوه بر این، درجه حرارت در سطح پشت بام در شرایط مختلف آب و هوایی کاملا کنترل شده خواهد بود.

۰۳

ساخت روف گاردن در کیفیت خانه شماتاثیر مثبتی دارد. طراحی مناسب روف گاردن نه تنها باعث می شود که فضای دلنشینی در بام خانه خود داشته باشید، بلکه طبیعت را به سلیقه خود طرحی و نگهداری کنید. مزایای استفاده از روف گاردن در پشت بام خانه بسیار است. از این موارد می توان به طول عمر بالای پشت بام خانه اشاره کرد. زیرا با زیرسازی های مناسب تابش مستقیم نور خورشید به سقف خانه کمتر از قبل خواهد شد؛ دوم، گر به محصولات ارگانیک علاقه دارید می توانید از درختان میوه های سبک و سبزیجات برای تازه بودن استفاده کنید. شما می توانید باغ سقف خود را برای رشد بوته های کوچک و همچنین سبزیجات استفاده کنید. ابزارهای متناسب مختلفی وجود دارد که می توانید از آن برای ساخت روف گاردن خود استفاده کنید. تیم متخصص ما در هر زمان می تواند با استفاده از این تکنولوژی روف گاردن متریال مناسب با روف گاردن را تعویض و محصولات جدید را جایگزین کند.

جالب است بدانید

0
پروژه های انجام شده

0
تعداد درخت کاشته شده

0
تعداد لبخند

۰۴

وبلاگ روف گاردن

طراحی رستوران با شیشه جمع شونده و دیوار سبز

رستوران لمون گرس  یک رستوران غیر رسمی در جاوه اندونزی است. و درنزدیکی نقاط مهم مانند کاخ ریاست جمهوری بوگور وباغ گیاه شناسی معروف بوگور، یکی از قدیمی ترین وبزرگترین باغ های گیاه شناسی درجهان قرار دارد.رستوران Lemongrass  را معمارانی چون Einstein & Associates در چاکارتا ،اندونزی با مساحت:۱۳۰۰در سال اجرا:۲۰۱۵ طراحی و اجرا نمودند

Read more

معماری متفاوت فضا با به کار گیری بام سبز

بام سبز تکنولوژی نوینی در صنعت معماری می باشد  که هدف از اجرای آن ایجادفضای طبیعی و مملوء از پوشش گیاهی  در شهرهای بزرگ و پر جمعیت  امروزی است.

Read more

مزایا و محدودیت های استفاده از تایل های فومی در پوشش کف فضاهای باز و نیمه باز

تایل های فومی دارای موارد استفاده و کیفیت های متفاوتند که باعث می شود به همان اندازه در رنج قیمتی شان تاثیر بگذارد و گاها ممکن است استفاده از برخی انواع فوم، برای فضاهای خارج از خانه توجیه ندارد اما برخی دیگر ذاتا برای استفاده در فضای خارجی تولید گردیده است. تایل های فومی Foam [...]
Read more
۰۵

چرا روف گاردن

استفاده از روف گاردن مزیت های بسیاری دارد. روف گاردن می تواند درجه حرارت را تنظیم کند و به عنوان عایق حرارتی کار کند. به این صورت که خانه ها را در تابستان از گرمای زیاد محافظت و در زمستان گرم نگهدارد. همچنین روف گاردن میتواند به عنوان باغ های سبزی های شهری، ترویج مصرف شخصی در جامعه و کاهش هزینه از سبزیجات مصرفی روزانه کمک کند. روف گاردن در تعداد بالا کیفیت هوای سطح شهر را بهبود میدهد و باعث کاهش هزینه های سلامت مشتمل بر بیماری های تنفسی می شود. از این دید هم میتوان نگاه کرد که هر آپارتمان بالای پشت بام روف گاردنی دارد. این باعث بهبود عملکرد اکوسیستم شهری میشود. طبق آمارهای رسمی روف گاردن میتواند تا ۸۰٪ باران را جذب کند که خود عامل چرخه اکوسیستمی می باشد. از این رو طراحان عرش فراز پشت بام خانه شما را برای طراحی در روف گاردن نسبت به عملکرد بهتر پوشش گیاهی مورد بازبینی و بررسی قرار می دهند.

%

آرامش

%

زیبایی

%

لذت یک فنجان چای در طبیعت

۰۶

بهترین های روف گاردن

۰۷

مشتریان عرش فراز

۰۸

پروسه ساختروف گاردن

مشاوره با مهندسین ما

اولین قدم ما مشاوره تخصصی با شما است. اینکه در چه محیطی می خواهید سقف را اجرا کنید و در چه شرایطی می خواهید از آن استفاده کنید. هر سقف با متریال های دا گانه دارای شرایط محیطی مورد استفاده آن است. اینطور بگوییم که اگر شما در ارتفاع بالایی قرار دارید و میخواهید از سقف جمع شونده استفاده کنید، باید از پروفیل های گرم بالا و پارچه گرم بالا استفاده کنید، چرا که در صورت بروز باد شدید، سازه بدون نگرانی در مقابل تندبادها مقاومت کند.

  • ابتدا تماس با ما
  • توضیحات اولیه برای محیط کاربری شملا

ملاقات با شما

طراحی محیط کاربری شما

تولید کالای منحصر شما

۰۹

بهترین برندها در روف گاردن عرش فراز

برای ساخت روف گاردن باید از جدیدترین تکنولوژی ها استفاده کرد. به همین منظور ما با بهترین های سطح دنیا همکاری میکنیم. استفاده از جدیدترین متد ها و تکنولوژی ها باعث میشود که عمر روف گاردن بالاتر رود. همچنین کمترین خطای اجرایی با بیشترین بازدهی را همراه باشد. در روف گاردنقیمت بسیار مهم اس. تیم متخصص عرش فراز با درنظر گرفتن میزان فضای مناسب برای اجرای روف گاردن، از محصولاتی استفاده می کند که نسبت مناسبی با بودج و قیمت روف گاردن مد نظر شما داشته باشد.

۱۰

طرح های پیشنهادی طراحان عرش فراز برای اجرای روف گاردن

روف گاردن با درخت طبیعی

روف گاردن با درختان طبیعی

استفاده از درختان تنومند در روف گاردن کار بسیار حساسی است که تیم عرش فراز با استفاده از تکنیک های درجه اول اروپایی اقدام به آن میکند.

اجرای استخر در روف گاردن

اجرای استخر در روف گاردن

داشتن استخر در روف گاردن بیشترین انتخا های مشتریان ما بوده است. ما با استفاده ار جدیدترین زیر ساختها، بهترین آبنما و استخرهای طبیعی را برای روف گاردن طراحی و اجرا کرده ایم.

سازه پارچه کششی در روف گاردن

سازه پارچه کششی در روف گاردن

استفاده از سازه پارچه کششی در روف گاردن که باعث ایجاد سایه می شود. استفده از پارچه کششی به زیباتر شدن روف گاردن میگردد.

اجرای روف گاردن

اجرای روف گاردن دارای حساسیت خاصی است. این حساسیت باعث می شود تا از متریال مناسب در طراحی روف گاردن استفاده شود. عملکر روف گاردن برای طبیعت بسیار مطلوب است. زیرا درختان مناسب روف گاردن و گیاهان مناسب روف گاردن در این زمینه بسیار مهم است. ویدیو طراحی روف گاردن را شما میتوانید مشاهده کنید.

استفاده از لایه ضد آب در روف گاردن

روف گاردن طراحی شده توسط عرش فراز دارای مقامت و عایق در برابر آب و سرما و در مقابل برف است. ضد آب بودن روف گاردن در تمامی نقاطاست. زیرا با رشد گیاه و بزرگ شدن ریشه آن، نتواند به زیر این لایه رسوخ کند.

استفاده از پنل PIR در روف گاردن

پانل های PIR به عنوان یک لایه ای از عایق در روف گاردن مناسب است زیرا آنها دارای شیارهای خاص و اتصالات لبه های ریخته گری هستند که به آب باران اجازه می دهد به راحتی به سیستم های زهکشی منتقل شوند و یک آبراه مناسب را ایجاد می کند.

تابش مناسب نور عامل اصلی رشد گیاه در روف گاردن

نور خورشید و هوا عوامل اساسی برای رشد هر گیاه هستند. ما گیاهان را در فاصله مناسب از یکدیگر طراحی و قرار میدهیم تا آنها برای دریافت بیشتر نور بایکدیگر در رقابت نباشد. این باعث میشود که گیاهان روف گاردن از رشد طبیعی برخوردار باشند.

سیستم آبیاری در روف گاردن

آبیاری بزرگترین مشکل در روف گاردن است. برای زنده ماندن و رشد گیاهان آب لازم است. در عین حال، داشتن یک سیستم آبیاری در بالای سقف خود می تواند باعث ایجاد رطوبت یا لایه برداری در قسمت های داخلی سقف خانه شود. ما با ساتفاده از سیستم ضد رسوخ رطوبت که دارای استانداردهای بین المملی است این نگرانی را حذف کرده ایم.

لایه ژئوتکستایل روف گاردن

لایه پارچه Geotextile برای جدا کردن لایه زهکشی و گیاهانی که در خاک رشد می کنند استفاده می شود. این مانع از رسوب خاک و دیگر ذرات ریز است که سیستم زهکشی را مسدود می کند.

تماس با عرش فراز

ما کنار شما هستیم تا با مشاوره رایگان به شما عزیزان، در جهت پیشبرد هدف های شما و استفاده بهینه از خدمات، بهترین انتخاب را داشه باشید. مشاورن متخصص ما در کنار شما هستند تا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها ، با کنترین هزینه، بیشترین بهره برداری را داشته باشید.