Share

سایبان

۰۱

سایبان متحرک

، خنکای بهار در دل تابستان

استفاده از سایبان برای نمای بیرونی ساختمان و یا مغازه است. بیشتر از سایبان برای کوتاه مدت در زمان مشخص می باشد. سایبان تراس و سایبان مغازه هر یک به تفکیک کاربرد جنس و متریال استفاده شده خاص خود را دارد. در بعضی مواقع سایبان را به عنوان سقف برقی هم یاد می شود. ولی سقف برقی تفاوت بسیاری با سایبان دارد. در سایبان برای ایجاد سایه در زمانی است که آفتاب به صورت مستقیم به محل ما می تابد. انواع سایان در معماری اسمای مختلفی دارد. ولی به صورت کلی سایبان ، سایبان اتوماتیک و سایبان برقی نامیده می شوند. برای انجام کار و استفاده از سایبان برقی مهم فضایی است که میخواهیم از این سایبان استفاده کنیم.

۰۲

به سایبان متحرک عرش فراز خوش آمدید

استفاده از سایبان بیشتر برای مغازه ها و منازلی که استفاده بیرونی دارند پیشنهاد میشود. با توجه به اینکه سایبان خود دارای انواع مختلفی است، ما هر یک را در وبلاگ سایبان برقی توضیح داده ایم. استفاده از سایبان برقی برای مغازه بسیار مناسب است. زیرا شما میتوانید کنترل فرمان آن را به یک سیستم روشنایی متصل کنید. سیستم سنسور روشنایی با تشخیص شدت آفتاب سایبان را باز و پس از آن می بندد. در سایبان متحرک برقی قیمت آن تفاوت چندانی ندارد. قیمت سایبان مغازه که برقی و اتوماتیک باشد، با قیمت سایبان حیاط در یک محدوده بازه قیمتی می باشد.

استفاده از سایبان در معماری بسیار چشمگیر شده است. اما باید به این نکته نیز توجه کرد که چه نوع سایبانی برای محیط ما مناسب است. آیا استفاده از سایبان کالسکه ای مناسب است و یا سایبان چتری فضای بیشتری به محیط حیاط ما میدهد. ما با در نظر گرفتن محیط شما و ساخت ارزان سایبان بهترین گزینه را از بین دها نوع سایبان را ارائه خواهیم کرد. استفاده از سایبان اتوماتیک برای جلوگیری از اتلاف انرژی بسیار منساب است. سایبان چتری برای میط بازی همچون حیاط منزل مسکونی و یا روف گاردن بسیار مناسب تر از سایبان کالسکه ای است.

۰۳

سایبان متحرک جزو دسته از محصولات سازه های متحرک قرار می گیرد. این سازه ها باید از یراق آلات خوب ساخته شود. یراق آلات سایبان چتری و سایبان متحرک، از تولیدات کشور آلمان و ترک می باشد. استفاده از یراق آلات مناسب و استاندارد باعث میشود تا عمر مفید سازه متحرک همانند سایبان برقی و سایبان اتوماتیک متحرک بالا رود. داشتن سایبان دستی هم از این دسته دور نیست. فرض بر این بگیرید با جک سایبان دستی خود را میبندید. اگر سایبان با یراق آلات بی کیفیت استفاده شود باعث شکسته شدن سایبان متحرک میشود. گاها این یراق آلات با کسته شدن به پارچه upvc سایبان هم صدمه وارد میکند. با شکسته شدن این سایبان و در هم افتادن فشار زیادی به پارچه قشایی پی وی سی وارد می کند. کشش زیاد در پارچه باعث پارگی در پارچه مشود. از این رو میتوان به نکته منفی سایبان دستی به یراق الات بی کیفیت آن اشاره کرد.

جالب است بدانید

0
پروژه های انجام شده

0
تعداد سایه ایجاد شده

0
تعداد لبخند

۰۴

وبلاگ سایبان متحرک

نقش رنگ ها در دکوراسیون منزل و محیط کار

رنگ یک زبان همگانی و جامع است. شما می توانید با رنگ ها احساسات خود را بیان کنید. همچنین رنگ یکی از مهمترین عناصر طراحی است و می تواند ماهیت هر محصول یا طراحی را تعیین کند. پیدا کردن یک رنگ مناسب برای طراحی محیط خانه یا محل کار راحت نیست. زیرا سلیقه های متفاوتی […]

Read more

با استفاده از چوب در طراحی، جلوه و زیبایی را به منزل خود بیاورید

معبد بودایی واقع در شهر هوریو جی در نزدیکی نرا، ژاپن، که در قرن هفتم و هشتم میلادی ساخته شده است، از قدیمی ترین ساختمان های چوبی در جهان است. می توان گفت چوب احتمالا اولین ماده ساختمانی است که توسط انسانها استفاده می شده است. به خصوص در مناطقی که سنگ در آنجا گران […]

Read more

طراحی دکوراسیون خانه با بهره گیری از کاشی های شیشه ای

اگر تا به حال به فکر تغییر کاشی های حمام یا آشپزخانه افتاده باشید، به احتمال زیاد نام کاشی های شیشه ای به گوشتان آشنا است. کاشی های شیشه ای محصولات جدیدی در زمینه طراحی داخلی و زیباسازی محیط می باشند که جلوه فوق العاده زیبایی به محیط زندگی شما می بخشند. این کاشی ها […]

Read more

تماس با عرش فراز

ما کنار شما هستیم تا با مشاوره رایگان به شما عزیزان، در جهت پیشبرد هدف های شما و استفاده بهینه از خدمات، بهترین انتخاب را داشه باشید. مشاورن متخصص ما در کنار شما هستند تا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها ، با کنترین هزینه، بیشترین بهره برداری را داشته باشید.

ما در شبکه های مجازی

ارتباط با عرش فراز