Share

دیوار سبز

۰۱

دیوار سبز ، قاب کردن طبیعت با هدف ایجاد ارزش افزوده برای محیط

دیوار سبز ، با قاب کردن طبیعت در فضاهای خشک شهری به آن شور زندگی و نشاط می بخشد، استفاده از گیاهان چهار فصل و همیشه سبز باعث میشود حتی در سرد ترین فصول سال نیز طراوت و نشاط در فضا باقی بماند، چیدمان این گیاهان در کنار یکدیگر باید باعلم بر میزان آب خواهی و نور خواهی گیاه صورت گیرد همچنین چیدمان آنها براساس اصول زیبایی شناختی آن بسیار حائز اهمیت است.

۰۲

به دیوار سبز عرش فراز خوش آمدید

کاشت گیاه روی دیوار سبز یکی از مهمترین مسائلی است که امروزه به آن توجه خاصی می شود. استفاده از ابزارهای مناسب برای دیوار سبز از مزیت شرکت عرش فراز می باشد. شرکت عرش فراز با استفاده از اجرای نما سبز زیر کار دیوار سبز، بیشترین تراکم از گیاه را مورد استفاده قرار می دهد. از خدمات شرکت عرش فراز طراحی و اجرای فضای سبز بر روی دیوار است. این فضا توسط طراحان مجرب و متخصص عرش فراز انجام می شود. از دیگر خدمات دیوار سبز شرکت عرش فراز ساخت گلدان دیواری است. این گلدان ها با بهترین متریال و مناسب برای یوار سبز است.

مراحل ساخت دیوار سبز نسبت به طراحی آن متفاوت است. شاید برای شما کلمه دیوار سبز آشنا باشد اما در بسیاری از فرهنگ ها به آن باغچه عمودی نیز گفته می شود. گیاهان مناسب برای دیوار سبز که توسط شرکت عرش فراز پرورش داده میشود بسیار مناسب و دارای طول عمر بالایی است. دیوار سبز درخواستی شما توسط گلدان ها بر روی دیوار انجام میگیرد. گلدان دیوار سبز دارای زیر ساختی است که برای تمامی دیوارها مناسب و قابل اجرا است.

۰۳

اجرا دیوار سبز در ایران در راستای ساخت و تولید محصولات ایرانی توسط شرکت عرش فراز انجام می شود. بیشتر محصولات دیوار سبز طی مراحل ساخت دیوار سبز توسط متخصصین طراحی و اجرا می شود. در طراحی دیوار سبز متخصصن ما با مراجعه به مکان حضور شما محل را بازدید میکنند و برداشت های لازم را انجام میدهند. برداشت به این صورت است که اندازه عرض ، طول و عمق کار دیوار سبز توسط مسئول مربوطه جمع آوری می شود. نصب دیوار سبز بعد از تولید موارد لازم از پروژه شما صورت میگیرد. پس لازم است پس از برداشت دیوار سبز، اندازه های مربوطه به متخصصین طراحی داده شود، تا با طراحی ه بعدی محل مورد نظر شما، بهترین طرح تهیه و انتخاب شود. در طراحی دیوار سبز که توسط شرکت عرش فراز انجام میپذیرد گیاهان مناسب برای دیوار سبز محل شما انتخاب و در گلدان مناسب این دیوار قرار داده میشود.

نحوه اجرا دیوار سبز

0
پروژه های انجام شده

0
تعداد درخت کاشته شده

0
تعداد لبخند

۰۴

وبلاگ دیوار سبز

طراحی رستوران با شیشه جمع شونده و دیوار سبز

رستوران لمون گرس  یک رستوران غیر رسمی در جاوه اندونزی است. و درنزدیکی نقاط مهم مانند کاخ ریاست جمهوری بوگور وباغ گیاه شناسی معروف بوگور، یکی از قدیمی ترین وبزرگترین باغ های گیاه شناسی درجهان قرار دارد.رستوران Lemongrass  را معمارانی چون Einstein & Associates در چاکارتا ،اندونزی با مساحت:۱۳۰۰در سال اجرا:۲۰۱۵ طراحی و اجرا نمودند

Read more

معماری متفاوت فضا با به کار گیری بام سبز

بام سبز تکنولوژی نوینی در صنعت معماری می باشد  که هدف از اجرای آن ایجادفضای طبیعی و مملوء از پوشش گیاهی  در شهرهای بزرگ و پر جمعیت  امروزی است.

Read more

طراحی ارگانیک و طبیعت محور برای خانه

از استودیوی ویتنامی خواسته شد که خانه را برای یک خانواده طبیعت دوست طراحی کند، بنابراین تصمیم گرفت خانه ای بسازد که ارتباط آن با خارج  به طورحداکثر  باشد و همچنین حریم خصوصی اش حفظ شود. دیوارهای طرح ، سفید رنگ طراحی شده اند تا پوشش گیاهی سبز رنگ و دیوار سبز هایی که روی [...]
Read more
۰۵

چرا دیوار سبز

تحقیقات نشان داده است که داشتن منظره سبز و دیوار سبز باعث افزایش بهره وری در محل کار می شود و داشتن گیاهان در داخل باعث کاهش علائم ناراحتی می شود. همچنین باغ هایی که به بیمارستان ها متصل می شوند احساس آسایش را برای بیماران ایجاد می کنند، که منجر به بهبود نتایج بالینی و کوتاه مدت می شود. کاهش استرس در دراز مدت یکی از نتیجه های استفاده از گیاه مناسب دیوار سبز می باشد. علاوه بر این مزایا، دیوار سبز که به نوعی دیوارهای زنده نامیده میشوند به عنوان یک اکوسیستم موثر در نظر گرفته می شوند، زیرا استفاده از آن باعث ایجاد فضای بیشتر در کف می شود. با توجه به همه اینها، دلایل زیادی برای ایجاد دیوارهای سبز در فضای داخلی مانند ساختمان های اداری و تجاری، مسکونی، فروشگاه های عمومی، فرودگاه ها و رستوران ها وجود دارد.

%

آرامش

%

زیبایی

%

لذت یک فنجان چای در طبیعت

۰۶

بهترین های دیوار سبز

۰۷

مشتریان عرش فراز

۰۸

پروسه ساختدیوار سبز

روند فعالیت برای طراحی و ساخت و تولید دیوار سبز تسط شرکت عرش فراز نسبت به سایر موارد متفاوت است.

مشاوره با مهندسین ما

اولین قدم ما مشاوره تخصصی با شما است. اینکه در چه محیطی می خواهید سقف را اجرا کنید و در چه شرایطی می خواهید از آن استفاده کنید. هر سقف با متریال های دا گانه دارای شرایط محیطی مورد استفاده آن است. اینطور بگوییم که اگر شما در ارتفاع بالایی قرار دارید و میخواهید از سقف جمع شونده استفاده کنید، باید از پروفیل های گرم بالا و پارچه گرم بالا استفاده کنید، چرا که در صورت بروز باد شدید، سازه بدون نگرانی در مقابل تندبادها مقاومت کند.

  • ابتدا تماس با ما
  • توضیحات اولیه برای محیط کاربری شملا

ملاقات با شما

طراحی محیط کاربری شما

تولید کالای منحصر شما

۰۹

بهترین برندها در دیوار سبز عرش فراز

شرکت عرش فراز با استفاده از متدهای بروز و سیستم های مدرن در صنعت دیوار سبز استفاده می کند. ما تمام تلاشمان را می کنیم تا با استفاده از متریال بومی و صنعت داخلی دیوار سبز با کیفیت را ارائه کنیم. متدهای جدید برای نگه داری گیاهان دیوار سبز توسط شرکت های مطرح دنیا اجام میگیرد که این متدها و تکنولوژی ها توسط ما خریداری شده است. ما از این تکنولوژی برای نگه داری بیشتر گیاهان دیوار سبز و متریال آنها استفاده میکنی. از برترین برندها میتوان به لوگو های زیر اشاره کرد.

۱۰

طرح پیشنهادی برای دیوار سبز از عرش فراز

دیوار سبز مناسب بیمارستان

دیوار سبز مناسب بیمارستان

دیوار سبز پیشنهادی عرش فراز برای محیط بیمارستان. شما می توانید این طرح از دیوار سبز را برای بیمارستان اجرا کنید

طراحی دیوار سبز مناسب آشپزخانه

طراحی دیوار سبز مناسب آشپزخانه

یکی از بهترین مکان هایی که دیوار سبز به چشم می آید در آشپزخانه است.

طراحی دیوار سبز مناسب محل مطاله

طراحی دیوار سبز مناسب محل مطاله

برای حفظ تمرکز و  شادابی و همچنین بالا بردن راندمان فعالیت مغزی دیوار سبز گزینه مناسب یرای محیط مطالعه است.

چرا دیوار سبز

شاید برای شما سوال باشد چرا دیوار سبز برای ما مناسب است؟ یکی از علت های استفاده کردن از دیوار سبز، کاهش استرس، ایجاد فضای طبیعی در دل شهر، استفاده از مواد ارگانیک در آشپزخانه و دها دلیلی که دوست داریم شما با ما به اشتراک بگذارید. آیا در محل کرتان دیوار سبز استفاده کرده اید؟

قیمت یوار سبز

قیمت دیوار سبز نسبت به مواد مصرفی و میزان فضای مورد نظر شما بستگی دارد. به این صورت که اگر هرچه متر مربع کمتری در فضای شما باشد، مواد مصرفی کمتری در دیوار سبز استفاده خواهد شد.

تنوع در دیوار سبز

دیوار سبز به دلیل استفاده از انواع مختلف گیاه که بستگی به طراحی محل شما دارد، دارای تنوع بسیاری است. همچنین متریال زیر ساخت دیوار سبز نیز خود یک عامل دیگر از این عوامل تنوع دیوار سبز می باشد.

دیوار سبز عایق صدا

شاید باورتان نشود، اما بیشتر مشتریان ما با تجربه ایی که از دیوار سبز داشته ایند به اتفاق گفته اند که صدا و لودگی را در خود میگیرند. اگر دقت کرده باشید در نگل یک سکوت دلنیشینی قرار دارد، این سکوت به دلیل جذب صدا توسط برگ گیاهان است.

مزیت استفاده از دیوار سبز

دیوار سبز به دلیل اینکه از گیاه طبیعی استفاده می کند، دارای یک چرخه طبیعی از هوا در محل استفاده شده اس. به این منظور که یک چرخه طبیعی از گرما و سرما را در خود انجام میدهدو در نهایت باعث اهش مصرف انرژی می شود.

طول عمر دیوار سبز

متریال و منابع مصرفی در دیوار سبز ن.سط ما دارای گارانتی بلند مدت است. با استفاده از آبیاری قطره ایی که در گلدان های دیوار سبز استفاده می شود، طول عمر گیاه را بیشتر میکند.

تماس با عرش فراز

ما کنار شما هستیم تا با مشاوره رایگان به شما عزیزان، در جهت پیشبرد هدف های شما و استفاده بهینه از خدمات، بهترین انتخاب را داشه باشید. مشاورن متخصص ما در کنار شما هستند تا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها ، با کنترین هزینه، بیشترین بهره برداری را داشته باشید.