Share

سازه پارچه کششی

۰۱

سازه های کششی

سازه های پارچه ای که ساختار غشایی کششی دارند برای اماکن بیرونی مورد استفاده هستند. با استفاده از سازه پارچه های کششی شما میتوانید طرح های بسیاری از انواع سازه چادری داشته باشید. طرح های مختلف سازه پارچه کششی میتواند مورد استفاده در آلاچیق پارچه ای ، سایبان چادری و سایبان پارچه ای متحرک قرار گیرد. از اتصالات سازه چادری میتوان به یراق آلات سازه پارچه ای کششی اشاره کرد. سقف چادری متحرک با سازه پارچه ای کششی بسیار متفاوت است. با استفاده از پارچه های غشایی پی وی سی PVC سازه پارچه ای کششی طراحی و تولید می شود.

۰۲

به سازه پارچه ای کششی عرش فراز خوش آمدید

داشتن سایبان چادری که در زیر باران بتوان از محیط باز حیاط استفاده کرد، بسیار لذت بخش است. ساختار غشایی کششی پارچه پی وی سی در سازه پارچه کششی باعث عدم عبور نور از خود است. سازه چادری بسیار مدرن و در عین حال زیبا است. اجرا سازه های کابلی یکی از منعطف ترین سازه های موجود در معماری می باشد. قیمت سازه های کششی نسبت به محیط اجرا متغیر است. نسبت ابعاد تعریفی در پروژه ارتفاعی که قرار است این کارانجام شود و همچنین یراق آلاتی که در این سازه چادری قرار است اجرا شود. همچنین قیمت سازه های پارچه ای بسته به میزان مترمربع سفارشی که دارد است.

شرکت عرش فراز با استفاده از بهترین یراق آلات های موجود در بازار و همچنین واحد بازرگانی شرکت، از یراق آلات آلمانی و ترک استفاده میکند. شرکت عرش فراز برای طول عمر محصولات خود از مواد مصرفی استفاده میکند که طول عمر را بالا و خدمات پس از فزوش را به حداقل برساند. انواع پارچه های سازه پارچه کششی در طراحی معماری قابل مشاهده است. هر محیط دارای شرایط خاصی است که سازه کابلی با تغییراتی که می بیند قابل اجرا است.

۰۳

پاچه پی وی سی  که در سازه پارچه کششی استفاده میشود با بهترین متریال در کارخانه عرش فراز ساخته میشود. طراحی منحصر بفرد طراحان عرش فراز برای بدست آوردن سازه مناسب با طرح محیط شما، باعث انعطاف انواع سازه پارچه ای کششی شده است. در بعضی موارد مشاهده شده است که مشتریان پارچه های این سازه را بعنوان پارچه برزنتی مینامند. باید توجه داشته باشید که پارچه برزنتی برای سازه پارچه کششی بسیار مورد منفی است. پارچه ی پی وی سی یکی از محمترین دیتیل سازه چادری است که ساختار غشایی کششی را شامل می شود.

جالب است بدانید

0
پروژه های انجام شده

0
میزان رضایت

0
تعداد لبخند

۰۴

وبلاگ سازه پارچه ای کششی

نقش رنگ ها در دکوراسیون منزل و محیط کار

رنگ یک زبان همگانی و جامع است. شما می توانید با رنگ ها احساسات خود را بیان کنید. همچنین رنگ یکی از مهمترین عناصر طراحی است و می تواند ماهیت هر محصول یا طراحی را تعیین کند. پیدا کردن یک رنگ مناسب برای طراحی محیط خانه یا محل کار راحت نیست. زیرا سلیقه های متفاوتی […]

Read more

با استفاده از چوب در طراحی، جلوه و زیبایی را به منزل خود بیاورید

معبد بودایی واقع در شهر هوریو جی در نزدیکی نرا، ژاپن، که در قرن هفتم و هشتم میلادی ساخته شده است، از قدیمی ترین ساختمان های چوبی در جهان است. می توان گفت چوب احتمالا اولین ماده ساختمانی است که توسط انسانها استفاده می شده است. به خصوص در مناطقی که سنگ در آنجا گران […]

Read more

طراحی دکوراسیون خانه با بهره گیری از کاشی های شیشه ای

اگر تا به حال به فکر تغییر کاشی های حمام یا آشپزخانه افتاده باشید، به احتمال زیاد نام کاشی های شیشه ای به گوشتان آشنا است. کاشی های شیشه ای محصولات جدیدی در زمینه طراحی داخلی و زیباسازی محیط می باشند که جلوه فوق العاده زیبایی به محیط زندگی شما می بخشند. این کاشی ها […]

Read more

تماس با عرش فراز

ما کنار شما هستیم تا با مشاوره رایگان به شما عزیزان، در جهت پیشبرد هدف های شما و استفاده بهینه از خدمات، بهترین انتخاب را داشه باشید. مشاورن متخصص ما در کنار شما هستند تا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها ، با کنترین هزینه، بیشترین بهره برداری را داشته باشید.

ما در شبکه های مجازی

ارتباط با عرش فراز