Share

سقف ثابت پلی کربنات

سقف ثابت پلی کربنات

۰۱

سقف ثابت پلی کربنات

یکی از بیشترین درخواست هایی که برای ایجاد فضای بیشتر در سقف ها مشاهده میشود، استفاده از پلی کربنات برای سقف است. سازه سقف پلی کربنات برای محیط هایی است که شما فضای باز را میپسندید. داشتن سقف پلی کربنات یکی از مزیت های آن نمایش نور و تابش خورشید در محیط بسته است. سقف پلی کربنات خانه برای اتاق های بالاتر در نظر گرفته میشود که سقف آن را میتوان آببند کرد. یکی از سوالات رایج در خصوص سقف پلی کربنات جمع شونده، نشکن بودن آن است. پلی کربنات استفاده از سقف متحرک پلی کربنات بیشترین تحمل در ضرب و فشار برف را دارد. قیمت متفاوت پلی کربنات باعث می شود که کارفرنا طرح های بینظیر معماری از سقف متحرک را مشاهده و تایید کند. زیرا زیبایی خاصی به محیط می دهد. قیمت اجرای سقف پلی کربنات بسیار متفاوت است. این تفاوت به جنس پلی کربنات و ژل مخصوص آببندی آن دارد.

۰۲

به سقف ثابت پلی کربنات عرش فراز خوش آمدید

داشتن سقفی که در شب بتوان آسمان را دید، بسیار پسندیده است. شیشه های دوجداره در سقف های ثابت پلی کربنات باعث کمترین اتلاف دما میشود. سازه سقف پلی کربنات بسیار حساس و در عین حال زیبا است. اجرا سقف پلی کربنات یکی از منعطف ترین سازه های موجود در معماری می باشد. قیمت نورگیر پلی کربنات نسبت به محیط اجرا متغیر است. نسبت ابعاد تعریفی در پروژه ارتفاعی که قرار است این کارانجام شود و همچنین یراق آلاتی که در این سقف قرار است اجرا شود. همچنین قیمت نورگیر پلی کربنات بسته به میزان مترمربع سفارشی که دارد است.

شرکت عرش فراز با استفاده از بهترین یراق آلات های موجود در بازار و همچنین واحد بازرگانی شرکت، از یراق آلات آلمانی و ترک استفاده میکند. شرکت عرش فراز برای طول عمر محصولات خود از مواد مصرفی استفاده میکند که طول عمر را بالا و خدمات پس از فزوش را به حداقل برساند. انواع پوشش سقف پلی کربنات در طراحی معماری قابل مشاهده است. هر محیط دارای شرایط خاصی است که سقف پلی کربنات با تغییراتی که می بیند قابل اجرا است. شقف ثابت پلی کربنات قابل اجرا برای بالکن است. همچنین آب بندی سقف پلی کربنات برای تمامی اماکن از سوله، پاسیو ، استخر و بالکن قابل اجرا است.

۰۳

پلی کربنات که در سقف ثابت پلی کربنات استفاده میشود با بهترین متریال در کارخانه های مدرن ساخته میشود. ورق های پلی کربنات میتوانند از یک تا چند ده لایه باشد. این کار باعث افزایش مقاوت در تغییرات ناگهانی دما و فشارهای احتمالی می شود. اصطلاح سقف ثابت و سازه ثابت پلی کربنات به این معنا است که در سازه ثابت پلی کربنات و متحرک بجای استفاده از مصالح از پلی کربنات استفاده میکنند. بین پلی کربنات ثابت در سقف از پروفیل های آلومینیومی برای کاهش وزن و عدم زنگ زدن در شرایط نمدار بهره گرفته میشود داشتن سقف پلی کربنات  به صورت سقف متحرک پلی کربنات و یا سقف پلی کربنات ثابت به نما، طراحی داخلی و عدم اتلاف انرژی بسیار موثر است.

جالب است بدانید

0
پروژه های انجام شده

0
تعداد آسمان در اتاق دیده شده

0
تعداد لبخند

۰۴

وبلاگ سقف ثابت پلی کربنات

نقش رنگ ها در دکوراسیون منزل و محیط کار

رنگ یک زبان همگانی و جامع است. شما می توانید با رنگ ها احساسات خود را بیان کنید. همچنین رنگ یکی از مهمترین عناصر طراحی است و می تواند ماهیت هر محصول یا طراحی را تعیین کند. پیدا کردن یک رنگ مناسب برای طراحی محیط خانه یا محل کار راحت نیست. زیرا سلیقه های متفاوتی […]

Read more

با استفاده از چوب در طراحی، جلوه و زیبایی را به منزل خود بیاورید

معبد بودایی واقع در شهر هوریو جی در نزدیکی نرا، ژاپن، که در قرن هفتم و هشتم میلادی ساخته شده است، از قدیمی ترین ساختمان های چوبی در جهان است. می توان گفت چوب احتمالا اولین ماده ساختمانی است که توسط انسانها استفاده می شده است. به خصوص در مناطقی که سنگ در آنجا گران […]

Read more

طراحی دکوراسیون خانه با بهره گیری از کاشی های شیشه ای

اگر تا به حال به فکر تغییر کاشی های حمام یا آشپزخانه افتاده باشید، به احتمال زیاد نام کاشی های شیشه ای به گوشتان آشنا است. کاشی های شیشه ای محصولات جدیدی در زمینه طراحی داخلی و زیباسازی محیط می باشند که جلوه فوق العاده زیبایی به محیط زندگی شما می بخشند. این کاشی ها […]

Read more

تماس با عرش فراز

ما کنار شما هستیم تا با مشاوره رایگان به شما عزیزان، در جهت پیشبرد هدف های شما و استفاده بهینه از خدمات، بهترین انتخاب را داشه باشید. مشاورن متخصص ما در کنار شما هستند تا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها ، با کنترین هزینه، بیشترین بهره برداری را داشته باشید.

ما در شبکه های مجازی

ارتباط با عرش فراز