Share

سقف ثابت شیشه ای

۰۱

سقف ثابت شیشه ای ، فضای باز آسمانی

یکی از بیشترین درخواست هایی که برای ایجاد فضای بیشتر در سقف ها مشاهده میشود، استفاده از شیشه برای سقف است. سازه سقف شیشه ایی برای محیط هایی است که شما فضای باز را میپسندید. داشتن سقف ثابت شیشه ای ایی یکی از مزیت های آن نمایش نور و تابش خورشید در محیط بسته است. سقف ثابت شیشه ای خانه برای اتاق های بالاتر در نظر گرفته میشود که سقف آن را میتوان آببند کرد. یکی از سوالات رایج در خصوص سقف ثابت شیشه ای، نشکن بودن آن است. شیشه های استفاده از سقف ثابت شیشه ای بیشترین تحمل در ضرب و فشار برف را دارد. قیمت متفاوت این سقف ها باعث می شود که کارفرنا طرح های بینظیر معماری از سقف ثابت را مشاهده و تایید کند. زیرا زیبایی خاصی به محیط می دهد.

۰۲

به سقف شیشه ای ثابت عرش فراز خوش آمدید

داشتن سقفی که در شب بتوان آسمان را دید، بسیار پسندیده است. شیشه های دوجداره در سقف های ثابت شیشه ای باعث کمترین اتلاف دما میشود. سازه سقف شیشه ای بسیار حساس و در عین حال زیبا است. اجرا سقف شیشه ای یکی از سخت ترین سازه های موجود در معماری می باشد. قیمت سقف شیشه ای نسبت به محیط اجرا متغیر است. نسبت ابعاد تعریفی در پروژه ارتفاعی که قرار است این کارانجام شود و همچنین یراق آلاتی که در این سقف قرار است اجرا شود.

شرکت عرش فراز با استفاده از بهترین یراق آلات های موجود در بازار و همچنین واجد بازرگانی شرکت، از یراق آلات آلمانی و ترک استفاده میکند. شرکت عرش فراز برای طول عمر محصولات خود از مواد مصرفی استفاده میکند که طول عمر را بالا و خدمات پس از فزوش را به حداقل برساند. انواع سقف های شیشه ای در طراحی معماری قابل مشاهده است. هر محیط دارای شرایط خاصی است که سقف شیشه ای با تغییراتی که می بیند قابل اجرا است. شقف شیشه ای ثابت قابل اجرا برای بالکن است. همچنین سقف شیشه ای برای پاسیو قابل اجرا است.

۰۳

شیشه ای که در سقف ثابت شیشه ای استفاده میشود با حرارت بالا در کوره های مدرن پخته میشود. این کار باعث افزایش مقاوت در تغییرات ناگهانی دما و فشارهای احتمالی می شود. اصطلاح سقف شیشه ای به این معنا است که در سقف های ثابت و ثابت بجای استفاده از مصالح از شیشه استفاده میکنند. بین شیشه های ثابت  در سقف از پروفیل های آلومینیومی برای کاهش وزن و عدم زنگ زدن در شرایط نمدار بهره گرفته میشود داشتن شقف شیشه ای حال به صورت سقف ثابت  شیشه ای و یا سقف شیشه ای ثابت به نما، طراحی داخلی و عدم اتلاف انرژی بسیار موثر است.

جالب است بدانید

0
پروژه های انجام شده

0
تعداد آسمان در اتاق دیده شده

0
تعداد لبخند

۰۴

وبلاگ سقف شیشه ای ثابت

نقش رنگ ها در دکوراسیون منزل و محیط کار

رنگ یک زبان همگانی و جامع است. شما می توانید با رنگ ها احساسات خود را بیان کنید. همچنین رنگ یکی از مهمترین عناصر طراحی است و می تواند ماهیت هر محصول یا طراحی را تعیین کند. پیدا کردن یک رنگ مناسب برای طراحی محیط خانه یا محل کار راحت نیست. زیرا سلیقه های متفاوتی […]

Read more

با استفاده از چوب در طراحی، جلوه و زیبایی را به منزل خود بیاورید

معبد بودایی واقع در شهر هوریو جی در نزدیکی نرا، ژاپن، که در قرن هفتم و هشتم میلادی ساخته شده است، از قدیمی ترین ساختمان های چوبی در جهان است. می توان گفت چوب احتمالا اولین ماده ساختمانی است که توسط انسانها استفاده می شده است. به خصوص در مناطقی که سنگ در آنجا گران […]

Read more

طراحی دکوراسیون خانه با بهره گیری از کاشی های شیشه ای

اگر تا به حال به فکر تغییر کاشی های حمام یا آشپزخانه افتاده باشید، به احتمال زیاد نام کاشی های شیشه ای به گوشتان آشنا است. کاشی های شیشه ای محصولات جدیدی در زمینه طراحی داخلی و زیباسازی محیط می باشند که جلوه فوق العاده زیبایی به محیط زندگی شما می بخشند. این کاشی ها […]

Read more

تماس با عرش فراز

ما کنار شما هستیم تا با مشاوره رایگان به شما عزیزان، در جهت پیشبرد هدف های شما و استفاده بهینه از خدمات، بهترین انتخاب را داشه باشید. مشاورن متخصص ما در کنار شما هستند تا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها ، با کنترین هزینه، بیشترین بهره برداری را داشته باشید.

ما در شبکه های مجازی

ارتباط با عرش فراز